ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
型号:
IS25WP016D-JKLE
封装:
8-WSON (6x5)
批次:
-
描述:
IC FLASH 16MBIT SPI/QUAD 8WSON
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.1875
$1.1875
10
$1.083
$10.83
25
$1.05374
$26.3435
40
$1.048562
$41.94248
80
$0.937175
$74.974
230
$0.934515
$214.93845
570
$0.920379
$524.61603
1140
$0.881306
$1004.68884
5130
$0.820534
$4209.33942
请发送询价,我们将立即回复。

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Clock Frequency | 133 MHz |
| Memory Interface | SPI - Quad I/O, QPI, DTR |
| Memory Organization | 2M x 8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-WSON (6x5) |
| Series | - |
| Write Cycle Time - Word, Page | 800µs |
| Package / Case | 8-WDFN Exposed Pad |
| Memory Size | 16Mbit |
| Technology | FLASH - NOR |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 1.95V |
| Mfr | ISSI, Integrated Silicon Solution Inc |
| Package | Tray |
| Memory Format | FLASH |
| Base Product Number | IS25WP016 |