ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
型号:
IS25WP128-JLLE
封装:
8-WSON (8x6)
批次:
-
描述:
IC FLASH 128MBIT SPI/QUAD 8WSON
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.8025
$2.8025
10
$2.5194
$25.194
25
$2.48026
$62.0065
40
$2.473562
$98.94248
80
$2.210298
$176.82384
230
$2.137662
$491.66226
480
$2.129881
$1022.34288
960
$1.983306
$1903.97376
请发送询价,我们将立即回复。

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Clock Frequency | 133 MHz |
| Memory Interface | SPI - Quad I/O, QPI, DTR |
| Memory Organization | 16M x 8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-WSON (8x6) |
| Series | - |
| Write Cycle Time - Word, Page | 800µs |
| Package / Case | 8-WDFN Exposed Pad |
| Memory Size | 128Mbit |
| Technology | FLASH - NOR |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 1.95V |
| Mfr | ISSI, Integrated Silicon Solution Inc |
| Package | Tray |
| Memory Format | FLASH |
| Base Product Number | IS25WP128 |