ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
型号:
IS42S16160G-7TLI
封装:
54-TSOP II
批次:
-
描述:
IC DRAM 256MBIT PAR 54TSOP II
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$8.778
$8.778
10
$8.0731
$80.731
25
$7.90514
$197.6285
40
$7.877875
$315.115
108
$7.068618
$763.410744
324
$6.854982
$2221.014168
540
$6.518606
$3520.04724
972
$6.291318
$6115.161096
请发送询价,我们将立即回复。

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Clock Frequency | 143 MHz |
| Memory Interface | Parallel |
| Memory Organization | 16M x 16 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Memory Type | Volatile |
| Product Status | Not For New Designs |
| Supplier Device Package | 54-TSOP II |
| Series | - |
| Access Time | 5.4 ns |
| Write Cycle Time - Word, Page | - |
| Package / Case | 54-TSOP (0.400", 10.16mm Width) |
| Memory Size | 256Mbit |
| Technology | SDRAM |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Mfr | ISSI, Integrated Silicon Solution Inc |
| Package | Tray |
| Memory Format | DRAM |
| Base Product Number | IS42S16160 |