首页 / 存储器 / IS43R86400E-6TL
minImg
IS43R86400E-6TL
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
型号:
IS43R86400E-6TL
封装:
66-TSOP II
描述:
512M, 2.5V, DDR, 64Mx8, 166MHz,
用户指南
Operating Temperature 0°C ~ 70°C (TA)
Clock Frequency 166 MHz
Memory Interface SSTL_2
Memory Organization 64M x 8
Mounting Type Surface Mount
Memory Type Volatile
Product Status Active
Supplier Device Package 66-TSOP II
Series -
Access Time 700 ps
Write Cycle Time - Word, Page 15ns
Package / Case 66-TSSOP (0.400", 10.16mm Width)
Memory Size 512Mbit
Technology SDRAM - DDR
Voltage - Supply 2.3V ~ 2.7V