首页 / 存储器 / IS45S32400E-7TLA2-TR
minImg
IS45S32400E-7TLA2-TR
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
型号:
IS45S32400E-7TLA2-TR
封装:
86-TSOP II
描述:
IC DRAM 128MBIT PAR 86TSOP II
用户指南
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -40°C ~ 105°C (TA)
Clock Frequency 143 MHz
Memory Interface Parallel
Memory Organization 4M x 32
Mounting Type Surface Mount
Memory Type Volatile
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 86-TSOP II
Series -
Access Time 5.4 ns
Write Cycle Time - Word, Page -
Package / Case 86-TFSOP (0.400", 10.16mm Width)
Memory Size 128Mbit
Technology SDRAM
Voltage - Supply 3V ~ 3.6V