首页 / 存储器 / IS61LPD102418A-200TQI-TR
minImg
IS61LPD102418A-200TQI-TR
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
型号:
IS61LPD102418A-200TQI-TR
封装:
100-LQFP (14x20)
描述:
IC SRAM 18MBIT PARALLEL 100TQFP
用户指南
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Clock Frequency 200 MHz
Memory Interface Parallel
Memory Organization 1M x 18
Mounting Type Surface Mount
Memory Type Volatile
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 100-LQFP (14x20)
Series -
Access Time 3.1 ns
Write Cycle Time - Word, Page -
Package / Case 100-LQFP
Memory Size 18Mbit
Technology SRAM - Synchronous, SDR
Voltage - Supply 3.135V ~ 3.6V