首页 / 存储器 / IS61LPS102418B-200B3LI-TR
minImg
IS61LPS102418B-200B3LI-TR
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
型号:
IS61LPS102418B-200B3LI-TR
封装:
165-TFBGA (13x15)
描述:
IC SRAM 18MBIT PARALLEL 165TFBGA
用户指南
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Clock Frequency 200 MHz
Memory Interface Parallel
Memory Organization 1M x 18
Mounting Type Surface Mount
Memory Type Volatile
Product Status Active
Supplier Device Package 165-TFBGA (13x15)
Series -
Access Time 3 ns
Write Cycle Time - Word, Page -
Package / Case 165-TBGA
Memory Size 18Mbit
Technology SRAM - Synchronous, SDR
Voltage - Supply 3.135V ~ 3.465V