ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
型号:
IS61WV25616BLL-10TLI
封装:
44-TSOP II
批次:
-
描述:
IC SRAM 4MBIT PARALLEL 44TSOP II
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.705
$3.705
10
$3.3592
$33.592
25
$3.28662
$82.1655
40
$3.268712
$130.74848
135
$2.930788
$395.65638
270
$2.92012
$788.4324
540
$2.813425
$1519.2495
945
$2.674716
$2527.60662
请发送询价,我们将立即回复。

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Memory Interface | Parallel |
| Memory Organization | 256K x 16 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Memory Type | Volatile |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 44-TSOP II |
| Series | - |
| Access Time | 10 ns |
| Write Cycle Time - Word, Page | 10ns |
| Package / Case | 44-TSOP (0.400", 10.16mm Width) |
| Memory Size | 4Mbit |
| Technology | SRAM - Asynchronous |
| Voltage - Supply | 2.4V ~ 3.6V |
| Mfr | ISSI, Integrated Silicon Solution Inc |
| Package | Tray |
| Memory Format | SRAM |
| Base Product Number | IS61WV25616 |