首页 / 存储器 / IS62C256AL-45ULI
minImg
IS62C256AL-45ULI
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
型号:
IS62C256AL-45ULI
封装:
28-SOP
描述:
IC SRAM 256KBIT PARALLEL 28SOP
库存 : 877
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Memory Interface Parallel
Memory Organization 32K x 8
Mounting Type Surface Mount
Memory Type Volatile
Product Status Active
Supplier Device Package 28-SOP
Series -
Access Time 45 ns
Write Cycle Time - Word, Page 45ns
Package / Case 28-SOIC (0.330", 8.38mm Width)
Memory Size 256Kbit
Technology SRAM - Asynchronous
Voltage - Supply 4.5V ~ 5.5V