首页 / 存储器 / IS62WVS2568FBLL-20NLI
minImg
IS62WVS2568FBLL-20NLI
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
型号:
IS62WVS2568FBLL-20NLI
封装:
8-SOIC
描述:
IC SRAM 2MBIT SPI/QUAD 8SOIC
用户指南
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Clock Frequency 20 MHz
Memory Interface SPI - Quad I/O, SDI, DTR
Memory Organization 256K x 8
Mounting Type Surface Mount
Memory Type Volatile
Product Status Active
Supplier Device Package 8-SOIC
Series -
Write Cycle Time - Word, Page -
Package / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Memory Size 2Mbit
Technology SRAM - Synchronous, SDR
Voltage - Supply 2.2V ~ 3.6V