首页 / 存储器 / IS64LPS102436B-166B2LA3-TR
minImg
IS64LPS102436B-166B2LA3-TR
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
型号:
IS64LPS102436B-166B2LA3-TR
封装:
119-PBGA (14x22)
描述:
IC SRAM 36MBIT PARALLEL 119PBGA
用户指南
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Clock Frequency 166 MHz
Memory Interface Parallel
Memory Organization 1M x 36
Mounting Type Surface Mount
Memory Type Volatile
Product Status Active
Supplier Device Package 119-PBGA (14x22)
Series -
Access Time 3.8 ns
Write Cycle Time - Word, Page -
Package / Case 119-BBGA
Memory Size 36Mbit
Technology SRAM - Synchronous, SDR
Voltage - Supply 3.135V ~ 3.465V