ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
型号:
IS66WVO32M8DBLL-166BLI
封装:
24-TFBGA (6x8)
批次:
-
描述:
IC PSRAM 256MBIT SPI/OCT 24TFBGA
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.6025
$6.6025
10
$6.02395
$60.2395
25
$5.90862
$147.7155
40
$5.866012
$234.64048
80
$5.263475
$421.078
230
$5.243753
$1206.06319
480
$4.914588
$2359.00224
960
$4.707202
$4518.91392
请发送询价,我们将立即回复。

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Clock Frequency | 166 MHz |
| Memory Interface | SPI - Octal I/O |
| Memory Organization | 32M x 8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Memory Type | Volatile |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 24-TFBGA (6x8) |
| Series | - |
| Write Cycle Time - Word, Page | 36ns |
| Package / Case | 24-TBGA |
| Memory Size | 256Mbit |
| Technology | PSRAM (Pseudo SRAM) |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 3.6V |
| Mfr | ISSI, Integrated Silicon Solution Inc |
| Package | Tray |
| Memory Format | PSRAM |
| Base Product Number | IS66WVO32M8 |