ISC1812BN101J
Vishay Dale
型号:
ISC1812BN101J
品牌:
Vishay Dale
封装:
1812
描述:
FIXED IND 100UH 147MA 3.25OHM SM
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 796 kHz
Q @ Freq 40 @ 796kHz
Height - Seated (Max) 0.134" (3.40mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 147 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1812
Ratings -
DC Resistance (DCR) 3.25Ohm Max
Series ISC-1812
Inductance 100 µH
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Frequency - Self Resonant 7MHz