Renesas Electronics America Inc
型号:
ISL6363IRTZ
封装:
48-TQFN (6x6)
批次:
-
描述:
IC REG CTRLR VR12 2OUT 48TQFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$11.3335
$11.3335
10
$10.241
$102.41
25
$9.76448
$244.112
100
$8.47837
$847.837
250
$8.097268
$2024.317
500
$7.504145
$3752.0725
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | Controller, Intel VR12 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 48-TQFN (6x6) |
| Number of Outputs | 2 |
| Series | - |
| Package / Case | 48-WFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Output | 0.25V ~ 1.52V |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Package | Tube |
| Voltage - Input | 5V ~ 12V |
| Base Product Number | ISL6363 |