ISM0112S15
XP Power
型号:
ISM0112S15
品牌:
XP Power
描述:
DC DC CONVERTER 15V 1W
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 95°C (With Derating)
Applications Medical
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 13.2V
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 4 kV
Voltage - Output 1 15V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.74" L x 0.54" W x 0.41" H (18.9mm x 13.7mm x 10.5mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 68mA
Supplier Device Package -
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 10.8V
Series ISM01 (1W)
Power (Watts) 1 W
Type Isolated Module
Package / Case 14-SMD Module, 6 Leads
Efficiency 80%