首页 / 振荡器 / ISM97-6251AH-66.666MHZ
minImg
ISM97-6251AH-66.666MHZ
ILSI
型号:
ISM97-6251AH-66.666MHZ
品牌:
ILSI
描述:
OSC XO 66.666MHZ 2.5V CMOS SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 10µA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 20mA
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series ISM97
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output CMOS
Base Resonator Crystal
Mfr ILSI
Frequency 66.666 MHz