ISPLSI 2032A-80LT44
Lattice Semiconductor Corporation
型号:
ISPLSI 2032A-80LT44
封装:
44-TQFP (10x10)
描述:
IC CPLD 32MC 15NS 44TQFP
用户指南
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature 0°C ~ 70°C (TA)
Voltage Supply - Internal 4.75V ~ 5.25V
Number of I/O 32
Programmable Type In System Programmable
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 44-TQFP (10x10)
Number of Macrocells 32
Series ispLSI® 2000A
Package / Case 44-TQFP
Number of Logic Elements/Blocks 8
Delay Time tpd(1) Max 15 ns
Number of Gates 1000
Mfr Lattice Semiconductor Corporation
Package Box
Base Product Number ISPLSI 2032A