首页 / 热缩管 / ITCSN-2000-25'-BLACK-REEL
minImg
ITCSN-2000-25'-BLACK-REEL
3M
型号:
ITCSN-2000-25'-BLACK-REEL
品牌:
3M
描述:
HEATSHRINK 2" X 25' BLACK
库存 : 7
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Shrink Temperature 121°C
Inner Diameter - Recovered 0.650" (16.51mm)
Operating Temperature -55°C ~ 110°C
Storage/Refrigeration Temperature 50°F ~ 80°F (10°C ~ 27°C)
Color Black
Recovered Wall Thickness -
Material Polyolefin (PO), Irradiated
Product Status Active
Series ITCSN
Type Tubing, Semi Rigid
Shrinkage Ratio 3 to 1
Length 25.0' (7.6m)
Shelf Life Start Date of Manufacture
Inner Diameter - Supplied 2.000" (50.80mm)