ITZ0948S12
XP Power
型号:
ITZ0948S12
品牌:
XP Power
封装:
8-SIP
描述:
DC DC CONVERTER 12V 9W
库存 : 3
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 75V
Voltage - Isolation 1.5 kV
Voltage - Output 1 12V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.86" L x 0.38" W x 0.44" H (21.9mm x 9.6mm x 11.2mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 750mA
Supplier Device Package 8-SIP
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 18V
Series ITZ (9W)
Control Features Enable, Active Low
Type Isolated Module
Package / Case 8-SIP Module
Efficiency 89%