首页 / 断路器 / IUG1-1-62-.250-Q-01
minImg
IUG1-1-62-.250-Q-01
Sensata-Airpax
型号:
IUG1-1-62-.250-Q-01
描述:
CIR BRKR MAG-HYDR
用户指南
Actuator Type Lever
Current Rating (Amps) 25A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series IUG
Voltage Rating - DC 80 V
Voltage Rating - AC 250 V