首页 / 断路器 / IUGZX6666-1-62-50.0-01
minImg
IUGZX6666-1-62-50.0-01
Sensata-Airpax
型号:
IUGZX6666-1-62-50.0-01
描述:
CIRCUIT BREAKER
用户指南
Actuator Type Rocker
Current Rating (Amps) 50A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series IUG
Voltage Rating - DC 80 V
Voltage Rating - AC 240 V