IWC0603D82NR-3G
Laird-Signal Integrity Products
型号:
IWC0603D82NR-3G
封装:
0603
描述:
FIXED IND 82NH 400MA 0.54OHM SMD
库存 : 20000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 150 MHz
Q @ Freq 34 @ 150MHz
Height - Seated (Max) 0.040" (1.02mm)
Tolerance ±2%
Current Rating (Amps) 400 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.071" L x 0.044" W (1.80mm x 1.12mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0603
Ratings -
DC Resistance (DCR) 540mOhm Max
Series IWC0603
Inductance 82 nH
Type Wirewound
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Frequency - Self Resonant 1.7GHz