IWC1008DR82R-3G
Laird-Signal Integrity Products
型号:
IWC1008DR82R-3G
封装:
1008
描述:
FIXED IND 820NH 400MA 1.61OHM SM
库存 : 7997
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 25 MHz
Q @ Freq 45 @ 100MHz
Height - Seated (Max) 0.088" (2.23mm)
Tolerance ±2%
Current Rating (Amps) 400 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.115" L x 0.106" W (2.92mm x 2.70mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1008
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.61Ohm Max
Series IWC1008
Inductance 820 nH
Type Wirewound
Package / Case 1008 (2520 Metric)
Frequency - Self Resonant 350MHz