首页 / 晶体 / IXA16-HF5F12-13.560MHZ
minImg
IXA16-HF5F12-13.560MHZ
ILSI
型号:
IXA16-HF5F12-13.560MHZ
品牌:
ILSI
描述:
CRYSTAL 13.5600MHZ 12PF SMD
库存 : 2990
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Load Capacitance 12pF
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±20ppm
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±30ppm
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms
Series IXA16
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr ILSI
Operating Mode Fundamental
Frequency 13.56 MHz