首页 / 单 IGBT / IXGH32N120A3
minImg
IXGH32N120A3
IXYS
型号:
IXGH32N120A3
品牌:
IXYS
封装:
TO-247AD
描述:
IGBT 1200V 75A 300W TO247
库存 : 1025
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Input Type Standard
Test Condition -
Switching Energy -
Current - Collector (Ic) (Max) 75 A
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) 1200 V
Td (on/off) @ 25°C -
Supplier Device Package TO-247AD
Current - Collector Pulsed (Icm) 230 A
Series GenX3™
Vce(on) (Max) @ Vge, Ic 2.35V @ 15V, 32A
Package / Case TO-247-3
Gate Charge 89 nC
Power - Max 300 W