IXZH10N50L2A
IXYS-RF
型号:
IXZH10N50L2A
品牌:
IXYS-RF
封装:
TO-247 (IXFH)
描述:
RF MOSFET N-CHANNEL TO-247
用户指南
Configuration N-Channel
Current Rating (Amps) 10A
Voltage - Rated 500 V
Product Status Obsolete
Power - Output 200W
Supplier Device Package TO-247 (IXFH)
Series Z-MOS™
Package / Case TO-247-3
Voltage - Test 100 V
Technology MOSFET
Mfr IXYS-RF
Frequency 70MHz