IZB0348S3V3
XP Power
型号:
IZB0348S3V3
品牌:
XP Power
描述:
SINGLE O/P DC-DC PCB MOUNT 3W 1.
用户指南
Voltage - Input (Max) 75V
Product Status Active
Current - Output (Max) 758mA
Supplier Device Package -
Voltage - Input (Min) 36V
Package / Case 8-SIP Module, 7 Leads
Efficiency 75%
Mfr XP Power
Features Remote On/Off
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 1.5 kV
Approval Agency CE, UKCA, UL
Voltage - Output 1 3.3V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.87" L x 0.37" W x 0.49" H (22.0mm x 9.5mm x 12.5mm)
Number of Outputs 1
Series IZB03 (3W)
Power (Watts) 2.5 W