J1522CF24VDC
CIT Relay and Switch
型号:
J1522CF24VDC
描述:
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V
库存 : 199
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Switching Voltage 300VAC - Max
Termination Style Plug In
Contact Rating (Current) 10 A
Coil Current 37.5 mA
Mounting Type Chassis Mount
Coil Resistance 640 Ohms
Product Status Active
Must Release Voltage 2.4 VDC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Coil Insulation -
Series J152
Operate Time 25 ms
Mfr CIT Relay and Switch
Coil Voltage 24VDC
Contact Material Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Must Operate Voltage 18 VDC