J50C-8000-2569
Brady Corporation
型号:
J50C-8000-2569
描述:
J50C-8000-2569 (8.00" X 100 FT)
用户指南
Printer Name J4000, J5000, J40-CMY, J50-CMYK
Applications General
Product Status Active
Series Brady®
For Use With/Related Products Ink Jet Printer
Length 1.197" (30.40mm)
Mfr Brady Corporation
Material - Body Polyester
Package Bulk
Label Type Die Cut
Width 8.000" (203.20mm)