JCB0312S24
XP Power
型号:
JCB0312S24
品牌:
XP Power
描述:
DC DC CONVERTER 24V 3W
库存 : 50
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 18V
Voltage - Isolation 1.5 kV
Voltage - Output 1 24V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 125mA
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 9V
Series JCB (3W)
Power (Watts) 3 W
Type Isolated Module
Package / Case 24-DIP Module, 14 Leads
Efficiency 79%