JCH1024D12
XP Power
型号:
JCH1024D12
品牌:
XP Power
描述:
DC DC CONVERTER +/-12V 10W
库存 : 3
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -12V
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 36V
Voltage - Isolation 1.5 kV
Voltage - Output 1 12V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 416mA, 416mA
Number of Outputs 2
Voltage - Input (Min) 18V
Series JCH (10W)
Power (Watts) 10 W
Type Isolated Module
Package / Case 5-DIP Module
Efficiency 84%