JCJ1048D15
XP Power
型号:
JCJ1048D15
品牌:
XP Power
描述:
DC DC CONVERTER +/-15V 10W
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -15V
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 75V
Voltage - Isolation 1.5 kV
Voltage - Output 1 15V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 333mA, 333mA
Number of Outputs 2
Voltage - Input (Min) 36V
Series JCJ (10W)
Power (Watts) 10 W
Type Isolated Module
Package / Case 11-DIP Module, 8 Leads
Efficiency 87%