MACOM Technology Solutions
型号:
JHS-139-PIN
封装:
SF-1
批次:
-
描述:
HYBRID,QUADRATURE
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$153.14
$153.14
10
$140.37485
$1403.7485
请发送询价,我们将立即回复。

| Insertion Loss | 0.5dB |
| Applications | General Purpose |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SF-1 |
| Series | - |
| Package / Case | SF-1 |
| Power - Max | 4W |
| Coupler Type | Standard |
| Mfr | MACOM Technology Solutions |
| Frequency | 250MHz ~ 500MHz |
| Isolation | 15dB |
| Return Loss | - |
| Package | Tray |
| Base Product Number | JHS-139 |
| Coupling Factor | - |