JMK021BJ472KK-W
Taiyo Yuden
型号:
JMK021BJ472KK-W
品牌:
Taiyo Yuden
描述:
CAP CER 4700PF 6.3V X5R 008004
库存 : 44835
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Applications SMPS Filtering
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 6.3V
Temperature Coefficient X5R
Size / Dimension 0.010" L x 0.005" W (0.25mm x 0.13mm)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Product Status Not For New Designs
Ratings -
Series M
Thickness (Max) 0.006" (0.14mm)
Package / Case 008004 (0201 Metric)
Mfr Taiyo Yuden
Capacitance 4700 pF