JP131CP-L20
Panduit Corp
型号:
JP131CP-L20
品牌:
Panduit Corp
描述:
CBL SUPPORT J-HOOK PURLIN MNT
用户指南
Color Black
Panel Hole Size -
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6; Steel
Material Flammability Rating -
Mounting Type Purlin Mount, Clip On
Product Status Active
Type Attributes -
Series Stronghold™, J-Pro™
Screw Size -
Type Support, J-Hook
Panel Thickness -
Length 2.900" (73.66mm)
Mfr Panduit Corp
Features Slotted for Tak-Ty® Cable
Height 6.000" (152.40mm)
Bundle Center to Mounting Center -
Package Bulk
Adhesive -
Width 1.200" (30.48mm)
Material Thickness -
Opening Size 1.310" (33.27mm)