JP131HBC50RBL20
Panduit Corp
型号:
JP131HBC50RBL20
品牌:
Panduit Corp
描述:
CBL SUPPORT J-HOOK BLACK BEAM
库存 : 150
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Color Black
Panel Hole Size -
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6; Steel
Material Flammability Rating -
Mounting Type Beam Mount, Hammer On
Product Status Active
Type Attributes -
Series Stronghold™, J-Pro™
Screw Size -
Type Support, J-Hook
Panel Thickness -
Length 3.500" (88.90mm)
Mfr Panduit Corp
Features 360° Rotation, Slotted for Tak-Ty® Cable
Height 5.100" (129.54mm)
Bundle Center to Mounting Center -
Package Bulk
Adhesive -
Width 1.200" (30.48mm)
Material Thickness -
Opening Size 1.310" (33.27mm)