JP60030-3COR
Eaton - Bussmann Electrical Division
型号:
JP60030-3COR
描述:
FUSE BLOCK CART 600V 30A PNL MNT
用户指南
Fuseholder Type Block
Termination Style Quick Connect
Current Rating (Amps) 30 A
Contact Finish -
Fuse Type Cartridge
Mounting Type Chassis Mount, DIN Rail
Orientation Horizontal
Product Status Obsolete
Fuse Size 0.813" Dia x 2.25" L (20.65mm x 57.15mm)
Series JP
For Use With/Related Products Class J Fuses
Voltage 600V