JPS350PS48C
XP Power
型号:
JPS350PS48C
品牌:
XP Power
描述:
AC/DC CONVERTER 48V 250/350W
用户指南
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature 0°C ~ 70°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3000 V
Minimum Load Required No
Approval Agency CE
Voltage - Output 1 48V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 9.00" L x 5.00" W x 1.60" H (228.6mm x 127.0mm x 40.6mm)
Product Status Obsolete
Number of Outputs 1
Series JPS (350W)
Current - Output 1 6.5 A
Type Enclosed
Efficiency 88%
Mfr XP Power
Package Bulk
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC