JR21WCC-12
Hirose Electric Co Ltd
型号:
JR21WCC-12
描述:
CONN CABLE CLAMP SZ21 BLACK M24
用户指南
Cable Opening 0.472" (12.00mm)
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Color Black
Material Aluminum Alloy, Brass, Zinc Alloy
Thread Size M24x0.75
Shielding -
Material Flammability Rating -
Product Status Obsolete
Diameter - Outside 1.062" (26.97mm)