首页 / 射频放大器 / JS1-00101000-55-8P
minImg
JS1-00101000-55-8P
L3 Narda-MITEQ
型号:
JS1-00101000-55-8P
封装:
Module
描述:
IC RF AMP GPS 100MHZ-10GHZ MOD
用户指南
Current - Supply 125mA
Product Status Active
Supplier Device Package Module
Series JS
Package / Case Module
Voltage - Supply 15V
Test Frequency 100MHz ~ 10GHz
Mfr L3 Narda-MITEQ
Frequency 100MHz ~ 10GHz