JSM1024S3V3
XP Power
型号:
JSM1024S3V3
品牌:
XP Power
描述:
DC DC CONVERTER 3.3V 10W
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 36V
Voltage - Isolation 1.5 kV
Voltage - Output 1 3.3V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 2.5A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 18V
Series JSM10 (10W)
Power (Watts) 10 W
Type Isolated Module
Package / Case 6-DIP Module, 5 Leads
Efficiency 83%