JT22-320-C00
Nidec Components Corporation
型号:
JT22-320-C00
描述:
POT LINEAR OPTICAL CONTACTLESS
库存 : 21
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Number of Gangs 1
Actuator Diameter 0.118" (3.00mm)
Bushing Thread M9 x 0.75
Termination Style Wire Leads
Actuator Type Flatted
Tolerance -
Built in Switch None
Actuator Length 0.630" (16.00mm)
Number of Turns 1
Temperature Coefficient -
Mounting Type Panel Mount
Rotation Continuous
Product Status Active
Series JT22
Power (Watts) -
Resistive Material -
Mfr Nidec Components Corporation
Resistance (Ohms) -
Size - Body Round - 0.866" Dia (22.00mm)