JTF1524S12
XP Power
型号:
JTF1524S12
品牌:
XP Power
描述:
DC DC CONVERTER 12V 15W
库存 : 195
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 36V
Voltage - Isolation 1.6 kV
Voltage - Output 1 12V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 1.25A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 9V
Series JTF (15W)
Power (Watts) 15 W
Control Features Enable, Active High
Type Isolated Module
Package / Case 24-DIP Module, 8 Leads
Efficiency 90%