JTL6024D15
XP Power
型号:
JTL6024D15
品牌:
XP Power
描述:
DC DC CONVERTER +/-15V 60W
库存 : 30
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -15V
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 36V
Voltage - Isolation 1.6 kV
Voltage - Output 1 15V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 2.00" L x 1.00" W x 0.45" H (50.8mm x 25.4mm x 11.4mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 2A, 2A
Number of Outputs 2
Voltage - Input (Min) 9V
Series JTL60 (60W)
Power (Watts) 60 W
Control Features Enable, Active High
Type Isolated Module
Package / Case 6-DIP Module
Efficiency 91%