Nichicon
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.833
$5.833
10
$5.25255
$52.5255
50
$4.55221
$227.6105
100
$3.968625
$396.8625
500
$3.268247
$1634.1235
1000
$3.034804
$3034.804
2500
$2.976445
$7441.1125
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Height - Seated (Max) | 0.532" (13.50mm) |
| Tolerance | 0% , 40% |
| Termination | PC Pins |
| Lead Spacing | 0.201" (5.10mm) |
| Voltage - Rated | 5.5 V |
| Size / Dimension | 0.650" Dia (16.50mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 1000 Hrs @ 70°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 2Ohm |
| Series | EVerCAP® JUM |
| Package / Case | Radial, Can |
| Mfr | Nichicon |
| Capacitance | 180 mF |
| Package | Bulk |