Nichicon
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.0945
$4.0945
10
$3.6879
$36.879
50
$3.19637
$159.8185
100
$2.786635
$278.6635
500
$2.294896
$1147.448
1000
$2.130974
$2130.974
2500
$2.08999
$5224.975
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -25°C ~ 70°C |
| Height - Seated (Max) | 0.866" (22.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Termination | PC Pins |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Voltage - Rated | 2.7 V |
| Size / Dimension | 0.492" Dia (12.50mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 1000 Hrs @ 70°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 400mOhm @ 1kHz |
| Series | EVerCAP® JUM |
| Package / Case | Radial, Can |
| Mfr | Nichicon |
| Capacitance | 4.7 F |
| Package | Bulk |