JVA401500S24-D
XP Power
型号:
JVA401500S24-D
品牌:
XP Power
描述:
DC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 40W
用户指南
DC Voltage - Input (Max) 1500V
Product Status Active
Current - Output (Max) 1.67A
DC Voltage - Input (Min) 200V
Efficiency 72%
Mfr XP Power
Features Remote On/Off
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -40°C ~ 70°C (With Derating)
Input Type DC
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Voltage - Isolation 4 kV
Minimum Load Required No
Approval Agency UL
Voltage - Output 1 24V
Size / Dimension 5.07" L x 4.01" W x 1.92" H (128.8mm x 101.9mm x 48.8mm)
Number of Outputs 1
Series JVA40 (40W)
Power (Watts) 40W