JW-04-04-T-S-695-395
Samtec Inc.
型号:
JW-04-04-T-S-695-395
Color Black
Length - Post (Mating) 0.395" (10.033mm)
Length - Overall Pin 1.180" (29.972mm)
Contact Finish - Post (Mating) Tin
Series JW
Pitch 0.156" (3.96mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.695" (17.653mm)
Length - Tail 0.090" (2.286mm)