JW-11-04-T-S-1130-140
Samtec Inc.
型号:
JW-11-04-T-S-1130-140
Number of Rows 1
Number of Positions 11
Color Black
Length - Post (Mating) 0.140" (3.556mm)
Length - Overall Pin 1.360" (34.544mm)
Contact Finish - Post (Mating) Tin
Series JW
Pitch 0.156" (3.96mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 1.130" (28.702mm)
Length - Tail 0.090" (2.286mm)