JW-15-04-T-S-400-140
Samtec Inc.
型号:
JW-15-04-T-S-400-140
Number of Rows 1
Number of Positions 15
Color Black
Length - Post (Mating) 0.140" (3.556mm)
Length - Overall Pin 0.630" (16.002mm)
Contact Finish - Post (Mating) Tin
Series JW
Pitch 0.156" (3.96mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.400" (10.160mm)
Length - Tail 0.090" (2.286mm)